background

Cenník

Cenník ubytovania do 30.6.24 VIP VIP PLUS Budget
1-posteľová 49€ 69€ -
1 osoba MiniDomčeky Frodo & Bilbo - 59€ -
2-posteľová manželská 59€ 69€ -
2-posteľová odd. postele 69€ - -
2-posteľová rodinná 69€ - -
2 osoby MiniDomčeky Frodo & Bilbo - 69€ -
3-posteľová rodinná 79€ - iba leto
3 osoby MiniDomčeky Frodo & Bilbo - 79€ -
4-posteľová rodinná 89€ iba leto
4 osoby MiniDomčeky Frodo & Bilbo - 89€ -
5-posteľová rodinná - - iba leto
6-posteľová rodinná - - iba leto


Vysvetlenie, čo znamenajú typy izieb nájdete nižšie

Check-in: 15:00 - 22:00, Check-out: 10:00
Poplatok za skoší Check-in alebo neskorší Check-out je možný po dohode: 5 €/hod.

Stravovanie
V letnej sezóne (1.7 - 31.8) sú v cene raňajky. Kontinentálne raňajky sú formou švédskych stolov + hlavné raňajkové jedlo. Raňajky podávame na našej letnej terase. Mimo letnej sezóny nemáme k dispozícii raňajky, hostia majú k dispozícii kompletne zariadenú kuchynku, dostanete od nás instantnú kávu a čaj zadarmo. V penzióne je malý samoobslužný bufet, kde si môžete za malý poplatok kúpiť 4 druhy expresso káv, minerálku, nealko nápoje, croisant.

Platba kartou je môžná. Pri tomto spôsobe platby sa celková suma navyšuje o 3%, čo sú naše poplatky. Žiaľ, nemáme od poskytovateľov podmienky ako veľký obchodný reťazec. Ďakujeme za pochopenie.


Typy izieb
VIP izba - krásna izba po rekonštrukcii s veľkým smart televízorom, sociálnym zariadením.

MiniDomčeky Frodo & Bilbo VIP+ Ako novinku máme 2 mini domčeky. Sú na našom dolnom pozemku, 30 metrov od penziónu. Domčeky majú vlastné parkovisko na súkromnom pozemku za bránou, ktorú ovládate sami. Check-in 24/7. Súčasťou domčeka je sociálne zariadenie, sprcha, WC, internet, podlahové kúrenie s termostatom, prenosný TV v našom tablete. Domček má kompletne zariadenú kuchynku, chladničku. V domčeku (cca 18m2) môžete bývať 1 - 4 osoby na plnohodnotnej posteli. Spanie môžeme pripraviť "dole" alebo na lofte.
Súčasťou je aj privátna veľká terasa (6x3 m).

VIP PLUS - izba má navyše vlastnú veľkú terasu (vhodné pre fajčiarov),NETFLIX alebo VIP PLUS izba bez terasy, kde máte 166 cm TV so SkyShowTime...

Budget izba je izba po čiastočnej rekonštrukcii, odporúčame pre turistov, pre nanáročnú veľkú rodinu, izba je bez TV. K dispozícii iba mimo vykurovacej sezóny.

Manželská izba - VIP izba s manželskou posteľou, sklenená sprcha v interiéri izby.

Rodinná izba - VIP izba s manželskou posteľou + plnohodnotné postele pre 1 alebo 2 osoby s klasickou sprchou "za múrom"

Jedno dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko a stravu zadarmo.Akceptujeme pri platbe rekreačné poukazy, na požiadanie vydáme doklad pre zamestnávateľa. Treba povedať pri príchode, kým vytvoríme bežný daňový doklad.

Rezervujte si izbu